Background Image

Kultura

images/projekt/kultura/IMG_8854.jpg Spolek Zelená Hostivař, který apeluje na zlepšení hostivařské přírody a životního prostředí, se aktivně připojil k výzvě, kterou iniciovala Městská část Prahy 15.

Zpívání v Karolíně host Kateřina Syrná

Kyteřina Syrná získala letos na Portě druhé místo. Do Karolíny si s sebou z Tábora přivezla dceru a také nylonovou kytaru, aby zahrála působivé samby, ale i své písničky. Je fajn, že publikum Karolíny dokáže i náročnější muziku přijmout s povděkem a úctou. Všichni hosté jsou již zaznamenáni na videu a tak se brzy objeví i na YT kanálu JV. Je velmi potěšující, že kromě MČ Prahy 15 podpořila zpívání v Karolíně také Nadace Život umělce. Děkujeme.

Číst dál

Zpívání v Karolíně host Jindra Kejak

Jindra Kejak si Karolínu užil. Přijel opět jako mnoho dalších hostů na otočku, tentokrát od Ústí a opět byla Karolína našlapaná k prasknutí. Jeho slavný hit Vizovice, který napsal a nahrál ve spolupráci s Fleretem mu sice krásně předzpíval Ruda Sakala s Hostivařským Sessionem, ale Jindra si ji ukrást nenechall a tak ji zazpíval tak, jak ji umí on. Autor a interpret zároveň. A úspěch ho neminul ani v Karolíně.

Číst dál

Zpívání v Karolíně host Štěpán Kojan

Návštěva Štěpána Kojana přilákala do Karolíny nejen spoustu jeho fanoušků, ale taky kamaráda Petra Kocmana, který si s ním zahrál i jeho slavnou písničku Víš...A zpívala zvesela celá hospůdka. Aby ne...

Číst dál

Zpívání v Karolíně My2

My2 získali na Portě 2023 cenu SAI a přijeli z Pardubic a z Brna. Záhy po vystoupení v Karolíně se přejmenovali na Dufyho Vize. Dvojhlasy jim znějí lahodně a tak by se mohli líbit... Vystoupení hostů je pokaždé jako bonbónek k celovečerní produkci písniček Hostivařského Sessionu, který harje čím dál líp. A tak je hospůdka Karolína v každý ten čtvrtek pěkně plná. Dobrá muzika a dobré jídlió i pití fungují...  

Číst dál

Zpívání v Karolíně host Karel Macálka

Zpívání v Karolíně host Karel Macálka
Karel Macálka si přijel do Karolíny zahrát až někde z daleka a zdaleka to nebylo jen tak nějak mimochodem. Přivezl si i své kombo, na které hraje v Rangers už asi 16 let a hrálo mu to skvěle. Karel je vynikající muzikant a tak bylo zase co poslouchat a možnost radovat se z hudby.

Číst dál

40% off www.relogiosavenda.com. Visit Website replica watch wholesale. Continue quality replica watches. this link https://www.apatekphilippe.com. Top nbabrooklynnets.com. my link cambyjerseys.com. check this replica De'Andre Hunter jersey. Under $20 cheap Frank Ntilikina jersey. Read Full Article www.joshjerseys.com. find here Karl Malone jersey. Wiht Big Discount www.mikejerseys.com. a fantastic read https://www.plumleejerseys.com/. he has a good point www.sethjerseys.com. Click Here Tyler Zeller signed jersey.